kariera

Dołącz do naszego zespołu!
Może to właśnie Ciebie szukamy

0 m2
SPRZEDANYCH W 2021
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH INWESTYCJI

inside park s.a.

Pracownik administracyjny

Szukamy Kandydatów lub Kandydatek na stanowisko Pracownika administracyjnego. Jeśli jesteś osobą, która szuka wyzwań, lubi innowacyjne rozwiązania, to zostań na tej stronie i sprawdź co dla Ciebie mamy.

Oferujemy:

    • elastyczne godziny czasu pracy,
    • przyjemną atmosferę w pracy,
    • możliwość rozwoju i awansu,
    • umowę o pracę, czyli pełny etat,
    • możliwość częściowej pracy zdalnej,
    • organizowanie szkoleń dla zespołu projektowego w godzinach dogodnych dla pracownika,
    • elastyczne formy zatrudnienia dla Kobiet i Mężczyzn, którzy są zaangażowani w obowiązki opiekuńcze lub mają trudności z dojazdem do miejsca pracy, ze względu na infrastrukturę drogową i komunikację,
    • praca jest przewidziana również dla osób niepełnosprawnych o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. W przypadku rekrutacji lub miejsca pracy takiej osoby niezbędne jest wejście do budynku od ul. Sukienniczej przez podwórko oraz wcześniejszy telefon pod nr 883 356 436 w celu otworzenia bramy.

Obowiązki:

    • Zarządzanie dokumentacją,
    • odbieranie korespondencji,
    • wysyłka listów,
    • odbieranie telefonu,
    • obsługa e-maila firmowego,
    • współpraca z działem technicznym,
    • dbanie o zaopatrzenie biura,
    • przygotowywanie pism.

Oczekujemy od Kandydatki lub Kandydata:

        • Zaangażowania,
        • pozytywnego nastawienia,
        • realizacji celów wspólnie ustalanych,
        • rzetelności i uczciwości w zakresie powierzonych zadań,
        • wieku powyżej 50 lat lub wieku poniżej 30 lat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (Curriculum Vitae) oraz listu motywacyjnego na adres aplikacja@insidepark.pl. Gwarantujemy poufność.

Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2023 r.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Inside Park Aplikacja sp. z o.o. danych osobowych w celach rekrutacji.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Oś priorytetowa 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.6 Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, Poddziałania 1.6.2. Dotacje dla innowacyjnych MŚP

Tytuł projektu: „Zakup przez firmę Inside Park Aplikacja Sp. z o.o. systemu informatycznego jako wartości niematerialnej i prawnej w celu świadczenia innowacyjnych usług w Toruniu w zakresie wynajmu nieruchomości, kupna i sprzedaży należności z tytułu najmu, rezerwacji nieruchomości, świadczenie usług naprawiania i remontowania mieszkań, wideo instruktażowych dla zagadnień związanych z nieruchomościami.

Specjalista ds. Sprzedaży nieruchomości

APLIKUJ na stanowisko sprzedawcy nieruchomości z portfela Inside Park S.A. Aktualnie mamy do sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 10 000 000 zł, premia od sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki dla Ciebie. Osiągaj sukcesy razem z nami!

Miejsce pracy: Toruń i okolice

JEŚLI:

  • Lubisz wyzwania, jesteś przedsiębiorcza/y i silnie zorientowana/y na osiąganie ambitnych celów sprzedażowych;
  • Praca z klientem sprawia ci przyjemność;
  • Chcesz zarabiać 5, 10, 15 000 zł miesięcznie i więcej;
  • Interesuje Ciebie wynagrodzenie podstawowe i premia od zysku;
  • Cechuje Cię zaangażowanie, energia oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Potrafisz planować i umiejętnie organizować swoją pracę;
  • Masz doświadczenie w nieruchomościach i chętnie zdobywasz nową wiedzę,

OFERUJEMY:

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości;
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wysoką podstawę i wynagrodzenie prowizyjne (Nasi handlowcy zarabiają nawet 20 000 zł / m-c);
  • Pracę w systemie zadaniowym z ukierunkowaniem na realizację celów,
  • Realne możliwości awansu w strukturach firmy zarówno w nieruchomościach jak i online marketingu i sprzedaży dóbr luksusowych w Internecie;
  • Pakiet szkoleń wstępnych, wprowadzających oraz cyklicznych, mających na celu podniesienie Twoich kompetencji i umiejętności sprzedażowych,
  • Pakiet powitalny: laptop z całym niezbędnym oprogramowaniem, telefon komórkowy, aparat cyfrowy;
  • Budowanie marki osobistej w ramach struktury Inside Park.

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność sprzedaży i obsługi posprzedażowej;
  • Wysoka kultura osobista i kultura biznesowa;
  • Doświadczenie w branży nieruchomości;
  • Budowanie długofalowych relacji z nastawieniem na korzyści klienta i firmy;

PRACUJ WŚRÓD NAJLEPSZYCH I WYŚLIJ SWOJE  WIDEO CV

Aplikuj wysyłając na maila: biuro@insidepark.pl swoje 60 sekundowe wideo CV, w którym napiszesz dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś sprzedawać nieruchomości w Inside Park.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie wideo CV na adres email biuro@insidepark.pl oraz o telefon pod nr 883 356 436 celem potwierdzenia dotarcia wiadomości email. Gwarantujemy poufność. Nadesłane zgłoszenie zostanie usunięte po skończonej rekrutacji (najpóźniej 30.03.2021 r.) Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Inside Park danych osobowych w celach rekrutacji.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI