INSIDE PARK

Kariera

Odkryj możliwości kariery w naszej firmie. Oferujemy różnorodne ścieżki rozwoju zawodowego w środowisku, które promuje innowacyjność i rozwój. Rozpocznij swoją karierę z nami i dołącz do zespołu, który wspiera Twój rozwój!

INSIDE PARK

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyszłość nieruchomości! Inside Park to dynamicznie rozwijająca się firma, która stawia na innowacje i profesjonalizm. Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pasji i pomysłów, to właśnie Ciebie szukamy. Dołącz do naszej zgranej ekipy!

W Inside Parku cenimy inicjatywę i kreatywność. Nasza firma to miejsce, w którym będziesz miał/a możliwość rozwijania swoich umiejętności, zdobywania doświadczenia i realizowania zawodowych celów. Pracujemy z pasją, tworząc nowoczesne projekty na rynku nieruchomości.

Prześlij nam swoje cv i dołącz do naszego zespołu. Razem możemy osiągnąć wiele i wpłynąć na rozwój branży nieruchomości. Czekamy na Ciebie! Napisz: biuro@insidepark.pl

INSIDE PARK

Dlaczego właśnie my?

  1. W Inside Parku wszyscy jesteśmy ważni.
  2. Zarząd indywidualnie traktuje każdego z nas.
  3. Elastyczny czas pracy? OK!
  4. Jesteśmy bardzo eko.
  5. Pomagamy sobie wzajemnie i jednocześnie potrafimy być asertywni.
  6. Mamy kolorowe poniedziałki – ubieramy się tego dnia w określony kolor lub w podobnym stylu.
  7. Dzień bez żartów jest dla nas dniem straconym, podobnie jak miesiąc bez wspólnego wyjścia na integrację.
  8. Wyśmienita firmowa kawa z ekspresu w dowolnych ilościach dla każdego.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Specjalistka / specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż nieruchomości zgodnie z wytycznymi firmy.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, wspieranie ich w procesie zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
  • Prowadzenie negocjacji w imieniu klientów w celu uzyskania jak najlepszych warunków transakcji.
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz trendów branżowych.
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży nieruchomości.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz budowania relacji z klientami.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji celów.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości.
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne,
  • pracę w systemie zadaniowym, z ukierunkowaniem na realizację celu,
  • realne możliwości awansu,
  • pakiet szkoleń oraz narzędzia potrzebne do pracy (komputer, telefon),
  • możliwość budowania marki osobistej,
  • realny wpływ na swoje zarobki i rozwój.

A także:

  • kapitalne poczucie humoru,
  • świetny zespół,
  • nielimitowaną, wyśmienitą kawę z ekspresu.

Prześlij nam swoje cv na adres biuro@insidepark.pl Zadzwoń pod nr tel. 883 356 436, aby upewnić się, że je otrzymaliśmy.  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Inside Park danych osobowych w celach rekrutacji.

INSIDE PARK

Współpracuj z najlepszymi

Nasza współpraca opiera się na kulturze wzajemnego szacunku, otwartej komunikacji i pełnym zaangażowaniu. Kładziemy nacisk na innowacyjność i kreatywne myślenie, zachęcając do poszukiwania nowych, efektywnych rozwiązań. W Inside Parku ważna jest równowaga między życiem zawodowym i prywatnym pracowników, co przekłada się na dobre samopoczucie i efektywność. Ponadto, działamy zgodnie z wysokimi standardami etycznymi. To buduje zaufanie i długotrwałe relacje wewnątrz firmy oraz i z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń