kariera

Dołącz do naszego zespołu!
Może to właśnie Ciebie szukamy

0 m2
SPRZEDANYCH W 2020
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ŚREDNI ROI KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH KAMIENIC

inside park s.a.

Specjalista ds. Sprzedaży nieruchomości

APLIKUJ na stanowisko sprzedawcy nieruchomości z portfela Inside Park S.A. Aktualnie mamy do sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 10 000 000 zł, premia od sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki dla Ciebie. Osiągaj sukcesy razem z nami!

Miejsce pracy: Toruń i okolice

JEŚLI:

  • Lubisz wyzwania, jesteś przedsiębiorcza/y i silnie zorientowana/y na osiąganie ambitnych celów sprzedażowych;
  • Praca z klientem sprawia ci przyjemność;
  • Chcesz zarabiać 5, 10, 15 000 zł miesięcznie i więcej;
  • Interesuje Ciebie wynagrodzenie podstawowe i premia od zysku;
  • Cechuje Cię zaangażowanie, energia oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Potrafisz planować i umiejętnie organizować swoją pracę;
  • Masz doświadczenie w nieruchomościach i chętnie zdobywasz nową wiedzę,

OFERUJEMY:

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości;
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wysoką podstawę i wynagrodzenie prowizyjne (Nasi handlowcy zarabiają nawet 20 000 zł / m-c);
  • Pracę w systemie zadaniowym z ukierunkowaniem na realizację celów,
  • Realne możliwości awansu w strukturach firmy zarówno w nieruchomościach jak i online marketingu i sprzedaży dóbr luksusowych w Internecie;
  • Pakiet szkoleń wstępnych, wprowadzających oraz cyklicznych, mających na celu podniesienie Twoich kompetencji i umiejętności sprzedażowych,
  • Pakiet powitalny: laptop z całym niezbędnym oprogramowaniem, telefon komórkowy, aparat cyfrowy;
  • Budowanie marki osobistej w ramach struktury Inside Park.

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność sprzedaży i obsługi posprzedażowej;
  • Wysoka kultura osobista i kultura biznesowa;
  • Doświadczenie w branży nieruchomości;
  • Budowanie długofalowych relacji z nastawieniem na korzyści klienta i firmy;

PRACUJ WŚRÓD NAJLEPSZYCH I WYŚLIJ SWOJE  WIDEO CV

Aplikuj wysyłając na maila: biuro@insidepark.pl swoje 60 sekundowe wideo CV, w którym napiszesz dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś sprzedawać nieruchomości w Inside Park.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie wideo CV na adres email biuro@insidepark.pl oraz o telefon pod nr 883 356 436 celem potwierdzenia dotarcia wiadomości email. Gwarantujemy poufność. Nadesłane zgłoszenie zostanie usunięte po skończonej rekrutacji (najpóźniej 30.03.2021 r.) Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Inside Park danych osobowych w celach rekrutacji.

konsultant sprzedaży, doradca klienta

Inside Park S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w inwestowaniu w nieruchomości i dostarczaniu gotowych rozwiązań inwestycyjnych dla swoich Klientów. W związku z rozwojem produktów szkoleniowych poszukuje doświadczonego konsultanta sprzedaży.

Czego od Ciebie oczekujemy?

* Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,

* Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,

* Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami.

Obowiązki

* Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami firmy

* Udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej

* Umawianie spotkań handlowych

* Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu

* Dbanie o dobry wizerunek firmy

* Profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych klientów

Oferujemy

* Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny, umowa zlecenie na okresie próbnym, później umowa o pracę

* Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów

* Szkolenia i praktyczne warsztaty

* Pracę w stałych godzinach 9:00- 17:00 od poniedziałku do piątku

PROSIMY O PRZESYŁANIE CV TYLKO W FORMACIE .pdf

**Aplikuj **do nas jeśli posiadasz doświadczenie w call center lub jako telemarketer, telesprzedawca, doradca klienta, przedstawiciel handlowy.

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Inside Park danych osobowych w celach rekrutacji.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

KATARZYNA FIJAŁKOWSKA-ANUSIAK

MANAGER PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.

JOANNA WOJCIECHOWSKA

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym.