fbpx

Video Blog

Bądź na bieżąco z
nieruchomościami

0 m2
SPRZEDANYCH W 2020
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ŚREDNI ROI KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH KAMIENIC

Koszty inwestycji - jak obliczyć opłacalność inwestycji?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje obliczymy opłacalność inwestycji, porozmawiamy zarówno o kosztach jak i o zyskach – czyli tym co w zarabianiu na nieruchomościach interesuje nas najbardziej.

Podatek od flipa - co zrobić żeby fiskus Cie nie dopadł?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje porozmawiamy o podatkach w nieruchomościach. Przeprowadziłem wywiad z moim doradcą podatkowym, dzięki któremu zaoszczędziłem już setki tysięcy złotych.

Jak zarządzać pracami na budowie?

Dziś w #RemontoweRewolucje porozmawiamy z kierownikiem budowy, który powie jak zarządzać pracami i ludźmi na inwestycji.

Jak kłaść sufity z płyty GK?

W dzisiejszym odcinku zobaczycie jak kładliśmy sufity na naszej inwestycji Miodova Faktoria. 150 metrów w tydzień – Zobacz jak wygląda ta praca od środka.

Podatki od wynajmu - wywiad z doradcą podatkowym

W dzisiejszym odcinku poznacie człowieka, dzięki któremu zaoszczędziłem kilkaset tysięcy złotych. Porozmawiamy o podatkach od wynajmu nieruchomości, jego formach, o tym która jest korzystniejsza i dlaczego.

Kto aranżuje wnętrze Miodovej Faktorii?

Rozmowa z architektem wnętrz. W tym odcinku zobaczysz kto aranżuje wnętrza w Miodovej Faktorii i wygląda ten proces od środka.

Jak stawiać ścianki działowe?

Jakie ściany i w jakim miejsce powinny się znaleźć, żeby uzyskać optymalnie bezpieczny efekt? Jakie wymogi bezpieczeństwa muszą spełniać ściany? Dowiedz się już teraz!

Prokurator i inspekcja pracy na budowie

Dziś poznacie specjalistę od spraw BHP. Odpowiemy na pytanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o BHP na budowie? Co zrobić gdy dojdzie do wypadku na budowie. Co może Ci grozić podczas kontroli? Tego i znacznie więcej dowiesz się z tego odcinka.

Prasówka Wojciechowskiej

Spekulacje odnośnie spadku cen nieruchomości?📉
Zobacz co ma na ten temat do powiedzenia Joanna Wojciechowska z Inside Park S.A. – Co jeszcze w prasówce?🧐
Zmiany w prawie podatkowym i najlepszy czas na kupowanie nieruchomości.

Jak rozliczyć podatki od wynajmu?

Podatki są nieuniknione ale możesz dowiedzieć się co zrobić, by były mniejsze. Obejrzyj najnowszy odcinek i dowiedz się jak mądrze rozliczać podatki od wynajmu.

Jak wypiaskować 200 letnie drewniane belki?

Żeby mnożyć zyski, trzeba czasem dzielić… nieruchomość. Jak zgodnie z prawem podzielić części wspólne np. ogródek i precyzyjnie określić kto i na jakich zasadach będzie mógł z niego korzystać?

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.

Na czym polega weryfikacja stanu prawnego nieruchomości? Co musisz sprawdzić, żeby przejść przez proces zakupu nieruchomości w bezpieczny i przewidywalny sposób? Sprawdź w tym odcinku!

Negocjacje, które pozwalają zarobić miliony złotych!

Od czego zacząć negocjacje i jak je przeprowadzić, żeby kupić dokładnie za tyle, za ile chcemy albo jeszcze mniej? Poznaj moje patenty na negocjowanie ceny nieruchomości.

Co powinna zawierać skuteczna umowa?

Jak formułować umowę z wykonawcą i jak ją egzekwować? Co powinna zawierać umowa, która będzie dla Ciebie gwarancją? Obejrzyj i dowiedz się już teraz!

Jak mówić na budowie, żeby słuchali?

Komunikacja to ważna rzecz, szczególnie gdy do wykonania są ściśle określone zadania. Z tego odcinka dowiesz się jak komunikować się z budowlańcami i ni tylko, by osiągnąć zamirzone cele remontowe.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

KATARZYNA FIJAŁKOWSKA-ANUSIAK

MANAGER PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI

JOANNA WOJCIECHOWSKA

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym.
WIĘCEJ INFORMACJI