fbpx

Video Blog

Bądź na bieżąco z
nieruchomościami

0 m2
SPRZEDANYCH W 2020
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ŚREDNI ROI KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH KAMIENIC

PODSUMOWANIE INWESTYCJI MIODOVA FAKTORIA

Czas na podsumowanie inwestycji jaką była renowacja kamienicy Miodova Faktoria. Jak nam poszło? Sam zobacz!

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ NAJPIEKNIEJSZE SCHODY?

Kamienica pod Gwiazdą – jedna z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych w Toruniu. Zobaczcie ją z bliska!

jak wyglądają negocjacje z konserwatorem?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje dowiesz się jak przeprowadzać rozmowy z konserwatorem, na co zwracać szczególną uwagę oraz kiedy zabrać się za badania konserwatorskie.


NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZEKAZUJĄC KLUCZE?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje dowiesz się jak przekazać klucze tak, aby nabywca był zadowolony i chciał kupować od Ciebie kolejne mieszkania.


Jak nie stracić 500 tysięcy złotych?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje rozmawiam z kosztorysantką, która na podstawie projektu jest w stanie wycenić koszty remontu. Dowiesz się jak nie stracić 500 tysięcy złotych, dzięki odpowiedzialnemu planowaniu.


w co warto inwestować?

W tym odcinku #RemontoweRewolucje zobaczysz jak inwestują w Polsce obcokrajowcy, czy warto przygotowywać ofertę po angielsku, jak wygląda transakcja i jak kupuje osoba, która nie zna języka polskiego.


OKNO ZA 25 TYSIĘCY?!

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje pokazuję jak obrobić okna w zabytkowym domu. Wiedziałeś, że jak remontujesz kamienice, to wykonawca wymieni starą substancję na nową, ale wymiana okna jest dodatkowym zakresem pracy, który może Cię kosztować nawet 25 tysięcy złotych?

Za co lubi toruń iga sarzyńska?

Pełny odcinek Remontowych Rewolucji z Igą Sarzyńską znajdziesz na kanale Youtube Tomasza Laskowskiego. 

OCIEPLAMY DACH!

W dzisiejszych Remontowych Rewolucjach ocieplamy dach na dachu Miodovej Faktorii. Zobacz z pierwszej ręki jak to wygląda i na czym polega ta praca. 

Dofinansowanie na remont elewacji - możesz otrzymać nawet 70%

Dziś w #RemontoweRewolucje porozmawiamy o możliwości otrzymania dofinansowania na remont elewacji. Możesz otrzymać nawet 50-70%. W tym odcinku Remontowych rewolucji porozmawiamy także z Igą Sarzyńską, która “Wzrusza Toruń”

Koszty inwestycji - jak obliczyć opłacalność inwestycji?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje obliczymy opłacalność inwestycji, porozmawiamy zarówno o kosztach jak i o zyskach – czyli tym co w zarabianiu na nieruchomościach interesuje nas najbardziej.

Podatek od flipa - co zrobić żeby fiskus Cie nie dopadł?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje porozmawiamy o podatkach w nieruchomościach. Przeprowadziłem wywiad z moim doradcą podatkowym, dzięki któremu zaoszczędziłem już setki tysięcy złotych.

Jak zarządzać pracami na budowie?

Dziś w #RemontoweRewolucje porozmawiamy z kierownikiem budowy, który powie jak zarządzać pracami i ludźmi na inwestycji.

Jak kłaść sufity z płyty GK?

W dzisiejszym odcinku zobaczycie jak kładliśmy sufity na naszej inwestycji Miodova Faktoria. 150 metrów w tydzień – Zobacz jak wygląda ta praca od środka.

Podatki od wynajmu - wywiad z doradcą podatkowym

W dzisiejszym odcinku poznacie człowieka, dzięki któremu zaoszczędziłem kilkaset tysięcy złotych. Porozmawiamy o podatkach od wynajmu nieruchomości, jego formach, o tym która jest korzystniejsza i dlaczego.

Kto aranżuje wnętrze Miodovej Faktorii?

Rozmowa z architektem wnętrz. W tym odcinku zobaczysz kto aranżuje wnętrza w Miodovej Faktorii i wygląda ten proces od środka.

Jak stawiać ścianki działowe?

Jakie ściany i w jakim miejsce powinny się znaleźć, żeby uzyskać optymalnie bezpieczny efekt? Jakie wymogi bezpieczeństwa muszą spełniać ściany? Dowiedz się już teraz!

Prokurator i inspekcja pracy na budowie

Dziś poznacie specjalistę od spraw BHP. Odpowiemy na pytanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o BHP na budowie? Co zrobić gdy dojdzie do wypadku na budowie. Co może Ci grozić podczas kontroli? Tego i znacznie więcej dowiesz się z tego odcinka.

Prasówka Wojciechowskiej

Spekulacje odnośnie spadku cen nieruchomości?📉
Zobacz co ma na ten temat do powiedzenia Joanna Wojciechowska z Inside Park S.A. – Co jeszcze w prasówce?🧐
Zmiany w prawie podatkowym i najlepszy czas na kupowanie nieruchomości.

Jak rozliczyć podatki od wynajmu?

Podatki są nieuniknione ale możesz dowiedzieć się co zrobić, by były mniejsze. Obejrzyj najnowszy odcinek i dowiedz się jak mądrze rozliczać podatki od wynajmu.

Jak wypiaskować 200 letnie drewniane belki?

Żeby mnożyć zyski, trzeba czasem dzielić… nieruchomość. Jak zgodnie z prawem podzielić części wspólne np. ogródek i precyzyjnie określić kto i na jakich zasadach będzie mógł z niego korzystać?

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.

Na czym polega weryfikacja stanu prawnego nieruchomości? Co musisz sprawdzić, żeby przejść przez proces zakupu nieruchomości w bezpieczny i przewidywalny sposób? Sprawdź w tym odcinku!

Negocjacje, które pozwalają zarobić miliony złotych!

Od czego zacząć negocjacje i jak je przeprowadzić, żeby kupić dokładnie za tyle, za ile chcemy albo jeszcze mniej? Poznaj moje patenty na negocjowanie ceny nieruchomości.

Co powinna zawierać skuteczna umowa?

Jak formułować umowę z wykonawcą i jak ją egzekwować? Co powinna zawierać umowa, która będzie dla Ciebie gwarancją? Obejrzyj i dowiedz się już teraz!

Jak mówić na budowie, żeby słuchali?

Komunikacja to ważna rzecz, szczególnie gdy do wykonania są ściśle określone zadania. Z tego odcinka dowiesz się jak komunikować się z budowlańcami i ni tylko, by osiągnąć zamirzone cele remontowe.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

JAKUB KLIANOWSKI

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI
tomasz laskowski

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI