Video Blog

Bądź na bieżąco z
nieruchomościami

0 m2
SPRZEDANYCH W 2020
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ŚREDNI ROI KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH KAMIENIC

Robimy z kamienicy prywatny akademik!

Dostrzeż potencjał inwestycyjny tam, gdzie go na pierwszy rzut oka nie ma! Wystarczy słuchać potrzeb rynku.

W kolejnym odcinku Remontowych Rewolucji zabieramy Was na Bydgoskie Przedmieście. To tu trwają prace związane z przystosowaniem kamienicy przy ul. Mickiewicza 124i stworzenia z niej Izby Studenckiej Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

PS: Link do inwestycji i pozostałych wolnych mieszkań poniżej. 

➡ https://izbastudenckatorun.pl

Czy kamienica z lokatorami to problem? Nie!

Cześć! Dziś wspólnie z Michałem Ciesińskim — specjalistą ds. nieruchomości w IP porozmawiamy o tym, czy kupienie kamienicy z lokatorami to problem? 

“Prowadziliśmy z nimi rozmowy i doszliśmy do wniosku jako firma, że nie chcemy rozbijać tej społeczności. Jedyną opcją była komercjalizacja kamienicy…”

Jakie kupować nieruchomości w 2023 roku ?

Bez mrugnięcia okiem wydaje miliony na kamienice… Jak ona to robi?

W poprzednich odcinkach Ania Breitenbach występowała jako pośredniczka, od której kupiłem kilka nieruchomości. Dziś bez mrugnięcia okiem wydaje miliony na kamienice. Inne kobiety kupują buty, torebki, a  Pani Ania co ostatnio kupiłaś? KAMIENICĘ!

Kup zabytek i odlicz od podatku! #pałacyk+

Grażyna! Mamy dla Ciebie extra deal!

Lokal użytkowy w centrum miasta, przy którego zakupie możesz skorzystać z ulgi na zabytki!

WAŻNE! Jeżeli chcesz skorzystać z ulgi, aby odliczyć od dochodu koszty nabycia tego lokalu, musimy go kupić jeszcze w tym roku.

Obejrzyj nasze wideo i dowiedz się więcej, o co chodzi!

Fundusz Wsparcia kredytobiorców

Czy poza wakacjami kredytowymi istnieje jeszcze inny sposób, aby uzyskać pomoc w spłacie kredytu hipotecznego? Tak! Poznajcie Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Bartosz Nowak, ekspert finansowy, w rozmowie z Tomaszem Laskowskim, prezesem Inside Park, szybko i konkretnie opowiada o formie pomocy dla osób, które znalazły się w obecnie trudnej sytuacji finansowej, a muszą spłacać raty kredytu m.in. mieszkaniowego.

Kto może skorzystać, jakiego rodzaju udzielane jest wsparcie i czy możemy to połączyć z Wakacjami Kredytowymi? Zapraszamy do oglądania!

 

Kamienica przy ul. Mickiewicza 124 w Toruniu

Kamienice zlokalizowane na toruńskim Bydgoskim Przedmieściu to nie tylko ogromny potencjał, ale i możliwość stałego, wysokiego dochodu pasywnego przez wiele lat. Zapraszamy do prezentacji budynku zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza 124 i bliższego poznania tej nieruchomościowej perełki.

 

Każdy z nich zarobił dzięki Inside Park S.A.

Kamienice to nie tylko piękne i duże wnętrza z potencjałem — to również genialna lokata kapitału i zysk gwarantowany z odsprzedaży lub wynajmu.

Jak myślicie, ile można zarobić na mieszkaniu w takim budynku?

Posłuchajcie historii naszych Klientów, którzy zainwestowali wspólnie z Inside Park.

Medycy inwestują w nieruchomości

Inflacja “zjada” Twoje oszczędności / nadwyżki finansowe? Nie jesteś jedyną osobą, która szuka najlepszych rozwiązań, aby ulokować swoje oszczędności! Wielu z nas boryka się z tym problemem. Obejrzyj najnowszy odcinek Remontowych Rewolucji i dowiedz się, czego szukają lekarze. Ufamy im w kwestii naszego zdrowia, weźmy przykład z ich biznesowych posunięć.

Czego szukają lekarze na rynku nieruchomości?

Apartamenty na wynajem w obrębie Starego Miasta i prestiżowych lokalizacjach. Mieszkania z myślą o swoich dzieciach — poszukiwanie miast w których można studiować prestiżowe kierunki jak medycyna, prawo. 

Wakacje kredytowe i przygody z nimi związane

W tym odcinku kontynuujemy rozmowę z Bartoszem Nowakiem, ekspertem ds. finansów, doświadczonym inwestorem i autorem bloga Finansowy Ogar na temat WAKACJI KREDYTOWYCH i przygód z nim związanych…

Co warto wiedzieć? Możesz wnioskować stacjonarnie w oddziale lub online! Polecamy jednak zrobić za pomocą bankowości elektronicznej. Unikniesz wtedy kolejki w banku. Zwróć jednak uwagę na to, czy w Twojej umowie nie ma informacji o prowizji związanej z nadpłatą i wcześniejszą spłatą kredytu. 

Jak skorzystać z wakacji kredytowych?

Jak skorzystać z wakacji kredytowych? Posłuchaj rozmowy Tomasza Laskowskiego, prezesa Inside Park z Bartoszem Nowakiem, ekspertem ds. finansów, doświadczonym inwestorem i autorem bloga Finansowy Ogar. Dowiesz się m.in.: – Na czym polegają wakacje kredytowe? – Jak złożyć wniosek? – Jakie są obawy kredytobiorców? – Czy warto skorzystać z wakacji kredytowych i czy to się w ogóle opłaca?

JDG CZY SPÓŁKA - CO WYBRAĆ?

Co jest lepsze – jednoosobowa działalność gospodarcza czy może jednak spółka? Co opłaca się bardziej po wprowadzeniu Polskiego Ładu, kiedy planujesz działalność flippingową? Zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy z mecenasem Przemysławem Kosińskim, radcą prawnym, który dokładnie przestudiował ustawę Polskiego Ładu i wie o niej wszystko.

czy polski ład przyniósł... dobrą zmianę?

Dzisiaj przed nami bardzo ważny i dotyczący wiele osób temat – omówimy Polski Ład. A może Polski przekręt? Poprosiłem Pana Mecenasa Przemysława Kosińskiego, radcę prawnego, aby przestudiował ustawę Polskiego Ładu, który liczy 700 stron. Co sądzi na jej temat? Co nas czeka w najbliższych tygodniach? Czy mecenas Przemysław Kosiński znajdzie dobre strony tego programu, a może nadszedł czas na podatkową emigrację? Tego dowiesz się z Remontowych Rewolucji.

kupiłem kamienicę z tym samym pośrednikiem!

Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z pośredniczka nieruchomości, Panią Anną Breitenbach, z którą w niedługim czasie kupiłem dwie kamienice. Jak do tego doszło i gdzie leży sukces na linii inwestor-pośrednik?

ILE KOSZTUJE REMONT KAMIENICY?!

Jesteście ciekawi ile kosztuje remont kamienicy krok po kroku, z kalkulatorem w ręku? Co należy doliczyć do kosztów, dlaczego tak ważna jest identyfikacja graficzna, ile wydałem na marketing i w końcu – jaka była ostateczna kwota, którą zapłaciłem? Odpowiedź znajdziesz w najnowszych Remontowych Rewolucjach, zapraszam Cię do oglądania!

MIESZKAŁ TU PRZEZ 69 LAT!

Poznajcie Pana Janusza Dzwonkowskiego, który mieszkał w toruńskiej kamienicy przez 69 lat. Za czym będzie najbardziej tęsknił i jak ważny jest pośrednik nieruchomości w procesie kupna-sprzedaży nieruchomości z tradycją i historią? Tego dowiecie się z najnowszych Remontowych Rewolucji!

Czy można budować... w dół?

Czy można budować w dół? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy prezesa Inside Park, Tomasza Laskowskiego z Bartkiem z Londynu, który specjalizuje się w budowaniu… w dół. 🙂

jak wygląda tworzenie wirtualnego spaceru?

Jak wygląda proces tworzenia wirtualnego spaceru? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy prezesa Inside Park, Tomasza Laskowskiego z Michałem Nowickim z firmy Widzisz360.

co zawiera karta historyczna?

Co zawiera karta historyczna? Posłuchaj rozmowy Tomasza Laskowskiego, prezesa Inside Park, z Arturem Dobiegałą, znanym toruńskim przewodnikiem.

jak zaaranżować małą przestrzeń?

Zastanawiasz się jak aranżować małe nieruchomości, aby generowały jak największe zyski? Sprawdź, jak sobie z tym poradziliśmy!

PODSUMOWANIE INWESTYCJI MIODOVA FAKTORIA

Czas na podsumowanie inwestycji jaką była renowacja kamienicy Miodova Faktoria. Jak nam poszło? Sam zobacz!

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ NAJPIEKNIEJSZE SCHODY?

Kamienica pod Gwiazdą – jedna z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych w Toruniu. Zobaczcie ją z bliska!

jak wyglądają negocjacje z konserwatorem?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje dowiesz się jak przeprowadzać rozmowy z konserwatorem, na co zwracać szczególną uwagę oraz kiedy zabrać się za badania konserwatorskie.


NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZEKAZUJĄC KLUCZE?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje dowiesz się jak przekazać klucze tak, aby nabywca był zadowolony i chciał kupować od Ciebie kolejne mieszkania.


Jak nie stracić 500 tysięcy złotych?

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje rozmawiam z kosztorysantką, która na podstawie projektu jest w stanie wycenić koszty remontu. Dowiesz się jak nie stracić 500 tysięcy złotych, dzięki odpowiedzialnemu planowaniu.


w co warto inwestować?

W tym odcinku #RemontoweRewolucje zobaczysz jak inwestują w Polsce obcokrajowcy, czy warto przygotowywać ofertę po angielsku, jak wygląda transakcja i jak kupuje osoba, która nie zna języka polskiego.


OKNO ZA 25 TYSIĘCY?!

W najnowszym odcinku #RemontoweRewolucje pokazuję jak obrobić okna w zabytkowym domu. Wiedziałeś, że jak remontujesz kamienice, to wykonawca wymieni starą substancję na nową, ale wymiana okna jest dodatkowym zakresem pracy, który może Cię kosztować nawet 25 tysięcy złotych?

Za co lubi toruń iga sarzyńska?

Pełny odcinek Remontowych Rewolucji z Igą Sarzyńską znajdziesz na kanale Youtube Tomasza Laskowskiego. 

OCIEPLAMY DACH!

W dzisiejszych Remontowych Rewolucjach ocieplamy dach na dachu Miodovej Faktorii. Zobacz z pierwszej ręki jak to wygląda i na czym polega ta praca. 

Dofinansowanie na remont elewacji - możesz otrzymać nawet 70%

Dziś w #RemontoweRewolucje porozmawiamy o możliwości otrzymania dofinansowania na remont elewacji. Możesz otrzymać nawet 50-70%. W tym odcinku Remontowych rewolucji porozmawiamy także z Igą Sarzyńską, która “Wzrusza Toruń”

Koszty inwestycji - jak obliczyć opłacalność inwestycji?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje obliczymy opłacalność inwestycji, porozmawiamy zarówno o kosztach jak i o zyskach – czyli tym co w zarabianiu na nieruchomościach interesuje nas najbardziej.

Podatek od flipa - co zrobić żeby fiskus Cie nie dopadł?

W dzisiejszym odcinku #RemontoweRewolucje porozmawiamy o podatkach w nieruchomościach. Przeprowadziłem wywiad z moim doradcą podatkowym, dzięki któremu zaoszczędziłem już setki tysięcy złotych.

Jak zarządzać pracami na budowie?

Dziś w #RemontoweRewolucje porozmawiamy z kierownikiem budowy, który powie jak zarządzać pracami i ludźmi na inwestycji.

Jak kłaść sufity z płyty GK?

W dzisiejszym odcinku zobaczycie jak kładliśmy sufity na naszej inwestycji Miodova Faktoria. 150 metrów w tydzień – Zobacz jak wygląda ta praca od środka.

Podatki od wynajmu - wywiad z doradcą podatkowym

W dzisiejszym odcinku poznacie człowieka, dzięki któremu zaoszczędziłem kilkaset tysięcy złotych. Porozmawiamy o podatkach od wynajmu nieruchomości, jego formach, o tym która jest korzystniejsza i dlaczego.

Kto aranżuje wnętrze Miodovej Faktorii?

Rozmowa z architektem wnętrz. W tym odcinku zobaczysz kto aranżuje wnętrza w Miodovej Faktorii i wygląda ten proces od środka.

Jak stawiać ścianki działowe?

Jakie ściany i w jakim miejsce powinny się znaleźć, żeby uzyskać optymalnie bezpieczny efekt? Jakie wymogi bezpieczeństwa muszą spełniać ściany? Dowiedz się już teraz!

Prokurator i inspekcja pracy na budowie

Dziś poznacie specjalistę od spraw BHP. Odpowiemy na pytanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o BHP na budowie? Co zrobić gdy dojdzie do wypadku na budowie. Co może Ci grozić podczas kontroli? Tego i znacznie więcej dowiesz się z tego odcinka.

Prasówka Wojciechowskiej

Spekulacje odnośnie spadku cen nieruchomości?📉
Zobacz co ma na ten temat do powiedzenia Joanna Wojciechowska z Inside Park S.A. – Co jeszcze w prasówce?🧐
Zmiany w prawie podatkowym i najlepszy czas na kupowanie nieruchomości.

Jak rozliczyć podatki od wynajmu?

Podatki są nieuniknione ale możesz dowiedzieć się co zrobić, by były mniejsze. Obejrzyj najnowszy odcinek i dowiedz się jak mądrze rozliczać podatki od wynajmu.

Jak wypiaskować 200 letnie drewniane belki?

Żeby mnożyć zyski, trzeba czasem dzielić… nieruchomość. Jak zgodnie z prawem podzielić części wspólne np. ogródek i precyzyjnie określić kto i na jakich zasadach będzie mógł z niego korzystać?

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.

Na czym polega weryfikacja stanu prawnego nieruchomości? Co musisz sprawdzić, żeby przejść przez proces zakupu nieruchomości w bezpieczny i przewidywalny sposób? Sprawdź w tym odcinku!

Negocjacje, które pozwalają zarobić miliony złotych!

Od czego zacząć negocjacje i jak je przeprowadzić, żeby kupić dokładnie za tyle, za ile chcemy albo jeszcze mniej? Poznaj moje patenty na negocjowanie ceny nieruchomości.

Co powinna zawierać skuteczna umowa?

Jak formułować umowę z wykonawcą i jak ją egzekwować? Co powinna zawierać umowa, która będzie dla Ciebie gwarancją? Obejrzyj i dowiedz się już teraz!

Jak mówić na budowie, żeby słuchali?

Komunikacja to ważna rzecz, szczególnie gdy do wykonania są ściśle określone zadania. Z tego odcinka dowiesz się jak komunikować się z budowlańcami i ni tylko, by osiągnąć zamirzone cele remontowe.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

JAKUB KLIANOWSKI

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI
tomasz laskowski

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI