INSIDE PARK

Zostań deweloperem. Guru rynku nieruchomości powie ci, jak to zrobić

Zostań deweloperem i zarabiaj tak jak on! Toruński oddział stowarzyszenia Mieszkanicznik odwiedzi Paweł Preisner, guru szkoleniowców rynku nieruchomości. Jego wizyta jest wydarzeniem dla branży: Preisner to właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej, który dzieli się wiedzą praktyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Mieszkanicznik jest ogólnopolskim stowarzyszeniem, które działa na rzecz etyki w branży nieruchomości. Stowarzyszenie liczy 19 oddziałów, a liderem oddziału toruńskiego jest Tomasz Laskowski, prezes spółki Inside Park SA. Mieszkanicznicy co miesiąc organizują otwarte, specjalistyczne szkolenia, na które zapraszają wyjątkowych fachowców. W maju br. do Torunia przyjedzie Paweł Preisner, guru szkoleniowców rynku nieruchomości.

– Paweł Preisner to deweloper z 22-letnim doświadczeniem, właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej oraz hoteli. W swojej działalności zawodowej oddał do użytkowania ponad 1100 nieruchomości, zatem trudno o lepszego praktykaopowiada Tomasz Laskowski.Cieszę się, że mimo napiętego kalendarza, przyjął nasze zaproszenie na wykład. Jego wystąpienie będzie świętem oddziału.  

Wykład Pawła Preisnera odbędzie we wtorek 14 maja br. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej hotelu Gromada przy ul. Żeglarskiej 10/14. Preisner opowie o zarobkach dewelopera i doradzi, jak bieżące problemy przekształcać w przychody i zyski. Bilety na spotkanie są dostępne na stronie www wydarzenia, pod adresem www.mieszkanicznik.org.pl już od 59 zł.

Paweł Preisner to twórca Akademii Dewelopera, deweloper z 22-letnim doświadczeniem. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy, Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz Wioski Wakacyjnej Radawa. Jest autorem książek Zawód Deweloper oraz Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować? W swojej działalności zawodowej oddał do użytkowania ponad 1100 nieruchomości.

Preisner jest również pomysłodawcą warsztatów Zostań Deweloperem oraz szkolenia Flip na działce – pół miliona na jednej transakcji. Otrzymał tytuł Deweloper Roku 2020 w kategorii zabudowa wielorodzinna w plebiscycie stowarzyszenia Mieszkanicznik. Stworzył innowacyjną aplikację budowlaną Moja Inwestycja – budowa krok po kroku.

Akademia Dewelopera to z kolei pierwszy projekt edukacyjny w Polsce wspierany wyłącznie przez praktyków, posiadających faktyczne i potwierdzenie doświadczenie, przekraczające umiejętności zwykłego uzyskania warunków zabudowy.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń