Załoga Inside Park

Zaufaj profesjonalistom

Zarząd i kadra zarządzająca

Tomasz Laskowski

Prezes Zarządu
Założyciel, główny akcjonariusz oraz Prezes Inside Park S.A. Certyfikowany doradca nieruchomości, szkoleniowiec oraz lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Doświadczony przedsiębiorca, wizjoner widzący szczyty oraz znający drogę pod górę. Autor książki „Coś o nieruchomościach”.

Patrycja Lewandowska

Dyrektor ds. relacji inwestorskich
Z firmą Inside Park S.A. związana od grudnia 2017 roku. Pełni funkcję koordynatora biura. Do jej obowiązków należy kompleksowa organizacja pracy biura, administrowanie spółkami, obsługa posprzedażowa oraz reklamacyjna. Jest magistrem psychologii. Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Katarzyna
Fijałkowska-Anusiak

Dyrektor ds. inwestycji
Pełni funkcję dyrektora ds. inwestycji. Ukończyła studia magisterskie z zakresu zarządzania inwestycjami i nieruchomościami. Zajmuje się: zarządzaniem procesami budowlanymi, remontowymi, a także koordynuje pracę podwykonawców. Jest również odpowiedzialna za przygotowanie obiektów do dalszej sprzedaży i zarządzanie budżetami.

Lucyna Kolenda-Ciesielska

Pełnomocnik Spółki Radca Prawny
Z firmą Inside Park S.A. związana od początku jej istnienia. Jako Radca Prawny czuwa nad bezpieczeństwem transakcji oraz trzyma pieczę nad poprawnością dokumentacji. Często występuje jako pełnomocnik Spółki.

Przemysław Roszek

Członek Rady Nadzorczej
Od 2022 roku członek rady nadzorczej spółki Inside Park S.A. Wspiera działanie przedsiębiorstwa, wiedzą z zakresu rynków kapitałowych, matematyki finansowej, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, doradzając najlepsze rozwiązania. Wzmacnia działania spółki, wykorzystując bogate doświadczenie w zakresie inżynierii lokalizacji oraz ubezpieczeń.

Anna Weyna

Członek Rady Nadzorczej
W roli Członka Rady Nadzorczej wykorzystuje doświadczenie w biznesie i umiejętności interpersonalne, aby zapewnić działanie zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i wizją, misją i strategią firmy. Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami są znaczące dla zapewnienia zrównoważonego rozwoju firmy.

dr Krzysztof Matela

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Strateg, wizjoner i doradca finansowy. Od 2020 roku przewodniczący Rady Nadzorczej Inside Park S.A. Sprawuje nadzór nad strategią, bieżącym zarządzaniem i finansami Spółki. Posiada doktorat z socjologii oraz dyplom w obszarze psychologii biznesu. Specjalista w zakresie budowania wartości firm.

Mariusz Cnotek

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Od ponad 20 lat działa w sektorze nieruchomości, gdzie zdobył niezbędne umiejętności związane z projektowaniem, budową, zarządzaniem i inwestowaniem w nieruchomości. Przyczynia się do rozwoju i poprawy strategii firmy, w szczególności w zakresie działań związanych z inwestycjami w nieruchomości

Tomasz Mosiołek

Członek Rady Nadzorczej
Posiada bogate doświadczenie w sektorze finansowym, zdobyte podczas wieloletniej pracy w renomowanych instytucjach finansowych, gdzie zajmował się zarządzaniem portfelami inwestycyjnymi oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania kapitału.

Dział finansowo prawny

Mirosław Gackowski

Główny Księgowy

Marcin Ciesielski

Radca Prawny
Z firmą Inside Park związany od 2020 roku. Jako radca prawny wraz ze swoją kancelarią zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstwa. Do jego zadań należy przygotowanie umów, sporządzanie opinii, badanie stanu prawnego oraz wychwytywanie i eliminowanie ryzyka.

dział Sprzedaży

Michał Ciesiński

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
Z firmą Inside Park S.A. związany od 2020 roku, ale w strukturach firmy pełni funkcję Specjalisty ds. Sprzedaży Nieruchomości od 2022 roku. Do jego obowiązków należą między innymi negocjacje z klientami, sprzedaż mieszkań oraz kamienic, pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji.

Anna Breitenbach

Specjalista ds. Ekspansji
Z branżą nieruchomości związana ponad 4 lata. Specjalizuje się w nieruchomościach z rynku wtórnego. To właśnie w Toruniu stawiała swoje pierwsze kroki jako pośrednik nieruchomości — lokalny rynek zna od podszewki! W Inside Parku S.A. zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości, ich analizą, a także oceną ryzyka inwestycyjnego.

Jakub Kilanowski

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
Skuteczny manager procesów inwestycyjnych. Pełni funkcję specjalisty ds. sprzedaży. Zajmuje się aktywną sprzedażą nieruchomości oraz zarządzaniem nieruchomościami firmy. Organizuje nadzór prac budowlanych i remontowych. Jest specjalistą od sprzedaży tzw. trudnych lokali.

Dział administracji

Piotr Wiznerowicz

Specjalista ds. Administracyjnych
Z firmą Inside Park S.A. współpracuje od początku jej istnienia. Zajmuje się wyszukiwaniem okazji, projektowaniem oraz zarządzaniem budowami. Przygotowuje i składa dokumenty niezbędne dla inwestycji, dba o pozwolenia oraz zgody. Zleca i nadzoruje ekspertyzy, przeglądy, opracowania konserwatorskie oraz remonty i naprawy. Dba o kontakty m.in. z inwestorami, wykonawcami i zarządcami nieruchomości.

Marta Makowska

Asystentka Biura
Jako asystentka biura jest odpowiedzialna za wsparcie administracyjne całego biura Inside Park. Umiejętnie zarządza dokumentacją, organizacją pracy i zarządza utrzymaniem porządku w biurze. Skrupulatna i dokładna, pełni obowiązki z dużym zaangażowaniem.

dział Marketingu

Sebastian Winnicki

Specjalista ds. marketingu i PR
Od ponad 5 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Specjalizuje się w branży nieruchomości. W Inside Park S.A jest kierownikiem działu marketingu i PR. Zajmuje się kreowaniem wizerunku spółki.

Radosław Tatara

Specjalista ds. marketingu online
Z firmą Inside Park S.A. związany od 2017 roku. Odpowiada w spółce za strategie marketingowe. Jest specjalistą ds. marketingu internetowego. Autor webinarów, stron sprzedażowych oraz kampanii reklamowych. Usprawnił działania firmy, wprowadzając liczne automatyzacje.
tomasz laskowski

Tomasz Laskowski

CEO

Katarzyna
Fijałkowska-Anusiak

Manager
Projektu Inwestycyjnego
@: k.fijalkowska@insidepark.pl
tel. 883 356 431

Piotr Wiznerowicz

Specjalista ds. Administracyjnych
@: p.wiznerowicz@insidepark.pl tel. 537 743 199

Patrycja Lewandowska

Koordynator Biura
@: biuro@insidepark.pl
tel. 883 356 436

Patrycja Podgórska

Specjalista ds. PR i Marketingu
@: p.podgorska@insidepark.pl
tel. 664 995 588

Jakub Kilanowski

Doradca ds. Inwestycji i Nieruchomości
@: j.kilanowski@insidepark.pl
tel. 883 356 426

Anna Breitenbach

Specjalista ds. Ekspansji
Z branżą nieruchomości związana ponad 4 lata. Specjalizuje się w nieruchomościach z rynku wtórnego. To właśnie w Toruniu stawiała swoje pierwsze kroki jako pośrednik nieruchomości — lokalny rynek zna od podszewki! W Inside Parku S.A. zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości, ich analizą, a także oceną ryzyka inwestycyjnego.