Poznaj Zespół Inside Park

Tomasz Laskowski

Tomasz Laskowski - człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia. Prezes firmy Inside Park, której misją jest dostarczanie gotowych rozwiązań inwestycyjnych zarówno dla znawców rynku jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości. Młody i nastawiony na wysokie loty. W życiu kieruje się zasadą: ‘’Jeśli jest problem, to musi być również rozwiązanie’’. Takie podejście pozwala mu na dynamiczny rozwój osobisty, który prowadzi do kolejnego, wielkiego kroku - prowadzenie przez Tomasza Laskowskiego szkoleń i przekazywanie kalorycznej wiedzy, która pozwoli inwestować w nieruchomości każdemu, kto kiedykolwiek o tym pomyślał... A jeśli nie pomyślał - dostaje idealne przykłady tego, że warto Założyciel fundacji ‘’Myśl przedsiębiorczo’’. Wizja tego projektu jest prosta: Dać młodym to, czego nie dostają w szkołach. Dać im wędkę, dzięki której sami będą potrafili łowić ryby... Nauczyć dzieci i młodzież myśleć w taki sposób, dzięki któremu w przyszłości sami zostaną dobrymi przedsiębiorcami.

Inwestuje w nieruchomości

Katarzyna Fijałkowska

Niech nie zmyli Was młody wiek, niepowtarzalny talent kucharski i wysokie obcasy. Kasia to, naszym skromnym zdaniem, najlepszy Menadżer Projektów Inwestycyjnych w regionie. Każdego dnia dzielnie pilnuje prac na firmowych inwestycjach, a w przerwach znajduje czas, by je sprzedawać. Osoba z ogromną wiedzą na temat nieruchomości popartą wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w to, co robi w życiu zawodowym sprawia, że chce się jej zaufać w 100%. I prawidłowo!

Szybki Kontakt
Tel: 883 356 431

Joanna Wojciechowska

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym. DOSŁOWNIEM KAŻDYM! Networking to jej drugie imię, co sprawia, że do Asi po prostu chce się wracać i robić z nią kolejny deal. Mąż Asi, zapytany o jej 3 główne cechy, powiedział: Konsekwencja, asertywność i pedantyzm. Dowodem tego są dziesiątki udanych transakcji oraz fakt, że Asia z odpowiednią zawziętością mobilizuje Zespół Inside Park do sprzątania po sobie w kuchni.

Szybki Kontakt
Tel: 534 327 579

Maja Strzelecka

Maja wie, że dobry pomysł i wartościowa treść to klucz do serc wszystkich ludzi. Z wykształcenia jest dziennikarzem, zawodowo zajmuję się marketingiem i public relations. Dba o wizerunek Inside Park na rynku biznesowym jako firmy, która zrzesza najlepszych specjalistów od nieruchomości w Toruniu. Koordynuje projekty wizerunkowe oraz prowadzi Social Media - dzięki temu nasza firma jest jednym z liderów w Polsce pod względem marketingu marki i nie tylko. Jeśli widzisz gdzieś Inside Park, to już wiesz kto za tym stoi!

Szybki Kontakt
Tel: 516 131 310

Patrycja Lewandowska

Patrycja jest jedną z najcieplejszych osób z naszego Zespołu. I nie mamy tu na myśli temperatury jej ciała, a dobra i miłą aurę, jaką roztacza wokół siebie! Jako Koordynator Biura ma pod kontrolą zupełnie wszystko - nawet sprawy, które wydają się bez żadnych szans. Potrafi załagodzić każdego nerwowego klienta i rozwiązać jego problem w mgnieniu oka. Prywatnie psycholog, co tłumaczy jej doskonałe podejście do drugiego człowieka.

Szybki Kontakt
Tel: 883 356 436

Radosław Tatara

Mało jest w Polsce dobrych, prawdziwych specjalistów od marketingu online. Na szczęście nam udało się ‘’upolować’’ jednego z nich. Poznajcie Radka - naszego głównego dowodzącego wszystkimi działaniami w sieci. Radek doskonale wie, co zrobić, byś właśnie czytał/a ten opis. Tworzy systemy, które przyciągają Cię w konkretne miejsce i przeprowadza za rękę przez proces np. zdobywania wiedzy z Inwestuje w Nieruchomości lub kontaktu z nami.

Szybki Kontakt
Tel: 516 131 031

Szymon Kurczyński​

Pewnie wy również macie w swoim otoczeniu kogoś, kogo możecie nazwać ‘’Złotą Rączką’’. W Inside Park jest to Szymon! Choć obejmuje stanowisko Analityka ds. Inwestycji, to wie, jak naprawić każdy przedmiot wokół siebie. Jego naturalna otwartość to klucz do nawiązywania wartościowych relacji, a w pracy analityka to podstawa. Szymon doskonale odnajduje się w tym, co robi, a najlepsze perełki inwestycyjne w Inside Park to jego zasługa!

Szybki Kontakt
Tel: 883 356 426

104997838_263109131588446_557916206151018018_n