Oto co możemy dla Ciebie zrobić

Sprzedaż perełek inwestycyjnych

Inwestycja w nieruchomość może być procesem skomplikowanym i ryzykownym… Ale nie musi! W Inside Park stawiamy na dostarczanie rozwiązań, które są sprawdzone i w 100% pewne. My sami jako firma jesteśmy inwestorem nieruchomości, dlatego jak nikt inny rozumiemy potrzeby drugiego inwestora. Wiemy jak Cię wspierać i co zrobić, by z Twojej nieruchomości wycisnąć jak najwięcej korzyści.
Poznaj nas i nasze wyjątkowe oferty inwestycyjne. Dzięki temu już wkrótce poczujesz się pewnie i lekko, a Twoja wolność finansowa stanie się celem na najbliższą przyszłość.

Obsługa wynajmów

Czy wiesz, że akt notarialny może być Twoim ostatnim obowiązkiem związanym z zainwestowaniem w nieruchomości i to tylko dlatego, że musisz go osobiście podpisać? Jeśli celem inwestycji jest najem, to Twoja aktywność może sprowadzać się tylko do sprawdzania wpływów na konto, bo my zajmiemy się obsługą wynajmów od A do Z. Wszystko będzie w naszych rękach… Ty możesz spać spokojnie i niczym się nie martwić. To jest właśnie droga do maksymalnej wolności finansowej, na którą wchodzisz. 

Poznaj wszystkie możliwości!

Poznaj nas i nasze wyjątkowe oferty inwestycyjne. Dzięki temu już wkrótce poczujesz się pewnie i lekko, a Twoja wolność finansowa stanie się celem na najbliższą przyszłość.

Aranżacja wnętrz

Dobry projektant wnętrz potrafi zrobić luksusowy apartament w miejscu, które ze względu na stan wymagający gruntowego remontu, było przez wielu spisane na straty. Nasz architekt posiada duże doświadczenie w pracy z inwestorami takimi jak Ty i wie, jak działać. 

Dzięki dobrej współpracy stworzysz z nim nieruchomość marzeń, która skradnie serca przyszłych kupujących lub wynajmujących. Wartość i Twoje zyski wzrosną kilkukrotnie. Jesteś gotów na remontową rewolucję?

 

Finansowanie zakupu

Najwięksi inwestorzy na rynku nieruchomości zaczynali od zera – bez oszczędności czy dużej zdolności kredytowej. To ich kreatywność w działaniu i otwarty umysł pomógł im zrobić pierwszy krok, który był następstwem wielu kolejnych… Aż osiągnęli wielki sukces finansowy. 

Jeśli myślisz, że do startu potrzebujesz dużej kasy – zadzwoń do nas. 

Przedstawimy Ci alternatywne sposoby finansowania zakupu nieruchomości i zobaczysz, że inwestowanie jest dla każdego, a przede wszystkim – dla Ciebie.

Doradztwo

Grupa Inside Park to jedni z najlepszych specjalistów na rynku nieruchomości. Posiadamy kompleksową wiedzę, którą od lat przekazujemy naszym klientom. Przeprowadzamy ich przez procesy inwestycyjne i budujemy z nimi wartościowe relacje. Doradzamy na każdym kroku i zawsze służymy pomocą – nawet wtedy, kiedy akt notarialny macie już dawno za sobą. Postaw na ludzi, którzy sami inwestują w nieruchomości, więc doskonale wiedzą, czego potrzebujesz i jak o Ciebie zadbać.

Sklep nieruchomości

Wchodząc do sklepu, wybierasz produkty, czytasz ich skład i sprawdzasz cenę, prawda? To samo możesz robić z nieruchomościami! Nasz sklep nieruchomości dostarczy Ci perełki inwestycyjne i dokumentację, a także całą masą niezbędnych inwestorowi narzędzi, które pomogą na każdym etapie kupna, sprzedaży i zarządzania nieruchomością.
Poznaj je!

Mobilny notariusz

Pandemia koronawirusa skłoniła nas do szukania nowych, kreatywnych rozwiązań i ułatwień dla naszych klientów… Chcemy jak najlepiej zadbać o Twoje zdrowie i spokojny sen, dlatego w Inside Park notariusz przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce i wykona pełnoprawny akt notarialny.  Z nami sprzedasz lub kupisz nieruchomość z każdego miejsca na w Polsce, bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i bezstresowo.

Szkolenia

Tomasz Laskowski, twórca Akademii Inwestorów, ma na swoim koncie ponad 100 000 000 zł obrotu w nieruchomościach. Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych. 

Inwestowanie w nieruchomości to przede wszystkim działania biznesowe, które mają prowadzić do osiągania możliwie największych zysków. Wiedza, wskazówki i narzędzia, które poznasz dzięki Akademii, są przygotowane i używane przez największych inwestorów w Polsce i na świecie. Teraz ta wiedza jest również na wyciągnięcie Twojej ręki. Więcej

Blog

Na blogu www.inwestujewnieruchomosci.pl publikujemy dla Ciebie kaloryczne treści oparte na naszych wieloletnich doświadczeniach. Otrzymujesz dostęp do branżowych artykułów pisanych przez Tomasza Laskowskiego i najlepszych specjalistów od nieruchomości z firmy inwestycyjnej Inside Park. Każdego tygodnia udostępnimy dla Ciebie aż 2 przepełnione merytoryczną wiedzą artykuły – zupełnie za darmo.