Usługi

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

0 m2
SPRZEDANYCH W 2020
0
AKTYWNYCH INWESTORÓW
0 %
ŚREDNI ROI KLIENTÓW
0
UKOŃCZONYCH KAMIENIC

Sprzedaż perełek inwestycyjnych​

Inwestycja w nieruchomość może być procesem skomplikowanym i ryzykownym… Ale nie musi! W Inside Park stawiamy na dostarczanie rozwiązań, które są sprawdzone i w 100% pewne. My sami jako firma jesteśmy inwestorem nieruchomości, dlatego jak nikt inny rozumiemy potrzeby drugiego inwestora. Wiemy jak Cię wspierać i co zrobić, by z Twojej nieruchomości wycisnąć jak najwięcej korzyści. Poznaj nas i nasze wyjątkowe oferty inwestycyjne. Dzięki temu już wkrótce poczujesz się pewnie i lekko, a Twoja wolność finansowa stanie się celem na najbliższą przyszłość.

Obsługa wynajmów​

Czy wiesz, że akt notarialny może być Twoim ostatnim obowiązkiem związanym z zainwestowaniem w nieruchomości i to tylko dlatego, że musisz go osobiście podpisać? Jeśli celem inwestycji jest najem, to Twoja aktywność może sprowadzać się tylko do sprawdzania wpływów na konto, bo my zajmiemy się obsługą wynajmów od A do Z. Wszystko będzie w naszych rękach… Ty możesz spać spokojnie i niczym się nie martwić. To jest właśnie droga do maksymalnej wolności finansowej, na którą wchodzisz. 

Poznaj wszystkie możliwości!

Poznaj nas i nasze wyjątkowe oferty inwestycyjne. Dzięki temu już wkrótce poczujesz się pewnie i lekko, a Twoja wolność finansowa stanie się celem na najbliższą przyszłość.

Finansowanie zakupu​

Najwięksi inwestorzy na rynku nieruchomości zaczynali od zera – bez oszczędności czy dużej zdolności kredytowej. To ich kreatywność w działaniu i otwarty umysł pomógł im zrobić pierwszy krok, który był następstwem wielu kolejnych… Aż osiągnęli wielki sukces finansowy. 

Jeśli myślisz, że do startu potrzebujesz dużej kasy – zadzwoń do nas. 

Przedstawimy Ci alternatywne sposoby finansowania zakupu nieruchomości i zobaczysz, że inwestowanie jest dla każdego, a przede wszystkim – dla Ciebie.

Szkolenia

Tomasz Laskowski, twórca Akademii Inwestorów, ma na swoim koncie ponad 100 000 000 zł obrotu w nieruchomościach. Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych. 

Inwestowanie w nieruchomości to przede wszystkim działania biznesowe, które mają prowadzić do osiągania możliwie największych zysków. Wiedza, wskazówki i narzędzia, które poznasz dzięki Akademii, są przygotowane i używane przez największych inwestorów w Polsce i na świecie. Teraz ta wiedza jest również na wyciągnięcie Twojej ręki.

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

JAKUB KLIANOWSKI

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
tomasz laskowski

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI