INSIDE PARK

Tomasz Laskowski kanclerzem bydgoskiej loży BCC

W maju br. zmieniły się władze Loży Bydgosko-Toruńskiej Business Centre Club. Kanclerzem loży toruńskiej został Tomasz Laskowski, prezes spółki Inside Park SA.

Business Centre Club to istniejąca od 1991 roku, największa w kraju, ustawowa organizacji indywidualnych pracodawców. Jej członkowie zasiadają w Radzie Dialogu Społecznego, są konsultantami ustaw i renomowanymi doradcami różnych gałęzi gospodarki. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. Na terenie całej Polski działają 22 loże regionalne. Do klubu należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami BCC – klubu przedsiębiorców są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy i lekarze.

W kwietniu prezes Inside Parku Tomasz Laskowski przystąpił do konkursu na kanclerza loży bydgoskiej BCC. Jego plany rozwoju loży oraz integracji jej członków zyskały aprobatę władz BCC i 14 maja T. Laskowski otrzymał tytuł kanclerza loży. W tym samym czasie nowym dyrektorem Loży Bydgosko-Toruńskiej został Daniel Kubiak, od 20 lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym, zarówno w tworzeniu projektów telekomunikacyjnych, jak i call center sprzedażowych. Kanclerzem loży toruńskiej nadal jest Zbigniew Wyszogrodzki, obecny prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu.

– Będę dążył do współpracy wszystkich lóż oraz zacieśnienia kontaktów pomiędzy członkami BCC. Chcemy się lepiej poznać, aby wiedzieć, jak możemy poszerzać naszą działalność. Stawiam na relacje i networking oraz deklaruję pełną współpracę z kanclerzem Zbigniewem Wyszogrodzkim i dyrektorem Danielem Kubiakiem mówi Tomasz Laskowski.

Inside Park SA, którą kieruje Tomasz Laskowski, jest członkiem BCC od 10 sierpnia 2023 roku. W listopadzie 2023 roku spółka otrzymała zaszczytny tytuł „Firmy Dobrze Widzianej” za szerzenie wiedzy na temat ESG oraz za skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń