INSIDE PARK

Sławek Muturi z wykładem w Toruniu

Niekwestionowany autorytet branży nieruchomości, inwestor, podróżnik i autor książek, przyjeżdża z wykładem do Torunia. Sławka Muturiego na wrześniowe spotkanie Mieszkanicznika zaprosił lider toruńskiego oddziału Tomasz Laskowski.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik to z organizacja pomagająca prowadzić bezpieczny biznes właścicielom lokali i najemcom. Stowarzyszenie zrzesza ponad 22 000 ekspertów i pasjonatów branży nieruchomości. Misją polskiego Mieszkanicznika jest cywilizowanie polskiego rynku najmu oraz edukacja w zakresie rynku nieruchomości. Stowarzyszenie liczy w Polsce 26 oddziałów, a ich liderzy systematycznie organizują otwarte spotkania, podczas których omawiane są aktualne sprawy branżowe.

Przewodniczący toruńskiego oddziału Mieszkanicznika, Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku, na wrześniowe spotkanie zaprosił Sławka Muturiego, niekwestionowanego guru rynku nieruchomości.

Sławek Muturi to inwestor, założyciel kilku spółek, zarządzający kilkoma tysiącami mieszkań na wynajem. Urodził się w Łodzi, studiował w Warszawie (Szkoła Główna Handlowa oraz Uniwersytet Warszawski) oraz w Londynie (MBA w London Business School). Przez 2 lata pracował w ONZ w Genewie, a potem 17 lat pracował w największych firmach doradczych świata. Wolny finansowo, w wieku 43 lat przeszedł na emeryturę i od tej pory dzieli się wiedzą, jak skutecznie działać na rynku nieruchomości. 

Co roku uczy się nowego języka i włada już dwunastoma. Każdego lata wykonuje inny zawód ze swojej listy „zawodów emeryta” – ostatnio mył wazony, zamiatał podłogę i sprzedawał kwiaty w jednej z warszawskich kwiaciarni. Jako jedna z trzech osób na świecie odwiedził każdy ze 193 krajów członkowskich ONZ po co najmniej dwa razy.

Swój potencjał medialny wykorzystuje do zbierania funduszy na zakup mieszkań dla dorosłych absolwentów domów dziecka.

Wykład pt. Rynek nieruchomości okiem doświadczonego inwestora. Rozwiązanie problemu mieszkań dla dorosłych wychowanków domów dziecka odbędzie we wtorek 19 września w Toruniu, w Centrum Innowacyjnej Edukacji – Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, ul. Łokietka 1. Początek wykładu o godz. 18.00.

Wstęp na wykład jest płatny i wynosi 59 zł (dla członków stowarzyszenia Mieszkanicznik) i 139 zł (dla osób nie będących członkami stowarzyszenia) przy rejestracji do dnia 15 września oraz 99 zł i 199 zł przy rejestracji po 16 września.
Plan spotkania:

17:45-18:15 Rejestracja uczestników
18:15-18:30 Kilka słów o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
18:30-19:30 Prelekcja cz. 1
19:30-19:45 Przerwa, networking
19:45-20:45 Prelekcja cz. 2
20:45-21:00 Zakończenie spotkania

Rejestracja na wydarzenie przez stronę internetową stowarzyszenia Mieszkanicznik

Wszystkie zdjęcia Sławka Muturiego pochodzą z jego profilu fb.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń