konkurs

Połącz zainteresowania artystyczne i naukowe w jednym projekcie!
"Mikołaj Kopernik - Buntownik z wyboru"

Szczegóły konkursu

Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję, aby połączyć swoje zainteresowania artystyczne i naukowe w jednym projekcie. Organizujemy konkurs “Mikołaj Kopernik – Buntownik z wyboru”, który jest skierowany do studentów i absolwentów wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika do 2 lat po dyplomie.

Twoim zadaniem jest przygotowanie projektu muralu, który będzie inspirowany postawą Mikołaja Kopernika w kontekście jego buntowniczego podejścia do nauki i związanych z tym konsekwencji, które po dzisiejszy dzień, stały się podstawą do poszerzania wiedzy na temat otaczającego nas świata. Projekt ten ma zostać następnie namalowany na wyznaczonej przez organizatora przestrzeni miejskiej.

To niepowtarzalna okazja, aby wykorzystać swoje talenty artystyczne i uhonorować jednego z najwybitniejszych naukowców w historii zarówno Polski, jak i całego Świata. Ponadto zwycięzcy konkursu zrealizują swoje autorskie projekty w przestrzeni publicznej, poszerzając tym własne portfolio, a co najprzyjemniejsze, otrzymają wysokiej wartości nagrody pieniężne i rzeczowe.

Termin nadsyłania projektów upływa 30 czerwca 2023 r, więc nie zwlekaj i zgłoś swoją kreatywną wizję na temat buntowniczej postawy Mikołaja Kopernika. Szczegółowe informacje na temat konkursu i wytyczne znajdziesz na stronie organizatora.

Zapraszamy do udziału w konkursie i wykorzystania swojego talentu, aby stworzyć coś wyjątkowego i zainspirować innych do poszerzania swojej wiedzy na temat świata.

Z poważaniem,
Organizatorzy konkursu “Mikołaj Kopernik – Buntownik z wyboru”
firma Inside Park