INSIDE PARK

Kociewiacy, dziękujemy za odwiedziny u słodkiego Leonka!

Inside Park odwiedził Starogard Gdański. Do stolicy Kociewia pojechaliśmy, aby pokazać mieszkańcom Starogardu wnętrza odnowionej przez nas kamienicy. Zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniach trwały w pozytywne emocje, które towarzyszą temu miejscu od ponad stu lat. Na parterze kamienicy dawniej mieściła się bowiem dawniej cukiernia „Słodki Leonek.”

Inside Park SA wyremontował kamienicę w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 17. W budynku powstało 9 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 75 m2. Są one jasne, pełne pastelowych, subtelnych kolorów i łagodnego, ciepłego światła. Emanuje z nich spokój, przywodzą na myśl słodycz wiosennego dnia. Apartamenty gotowe pod klucz są gotowe do zamieszkania przez właściciela lub najemcę.

– Zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniach trwały w pozytywne emocje, które towarzyszą temu miejscu od ponad stu lat. Na parterze kamienicy dawniej mieścił się bowiem sklep „Słodki Leonek.” Jego właściciel, Leon Łukasiewicz, sprzedawał w nim lizaki, cukierki, ciastka i ciasteczka, gumy do żucia, oranżadę w proszku, ciepłe lody wypełnione puszystą pianką… To dlatego w języku Kociewiaków do dziś słodkim Leonkiem nazywa się miłośników słodkości – opowiada Tomasz Laskowski, prezes Inside Park SA, Kociewiak od wielu pokoleń.

W sobotę 14 października Inside Park zorganizował „Drzwi otwarte u Słodkiego Leonka”. Pokazując gościom kamienicę, częstowaliśmy ich pysznościami przywiezionymi z Torunia oraz lokalnymi słodyczami przygotowanymi przez firmę „Słodkości z borów”. Dzieciom zorganizowaliśmy zabawy i malowanie buziek. Oprócz osób zainteresowanych kupnem mieszkań, w spotkaniu udział wzięli starogardzcy pośrednicy nieruchomości z biura Nieruchomości Apartament oraz doradca kredytowy Tomasz Lenczewski. Dziękujemy!

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń