Katarzyna Fijałkowska-Anusiak

Zaufaj osobie, dzięki której masz zapewniony wysoki zysk z nieruchomości i bezpieczeństwo transakcji.

Czym zajmuje się Katarzyna?

Katarzyna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.

Nadzoruje inwestycje

Generuję zyski

7 lat temu dokładnie zaplanowała swoją biznesową karierę w nieruchomościach,  zaczynając od studiów ze specjalizacją Inwestycje i Nieruchomości, poprzez uzyskanie licencji zawodowej, aż po praktyczne zdobywanie umiejętności branżowych w Inside Park. Przez ten czas zyskała duże doświadczenie, dzięki czemu prowadzi inwestycje od procesu remontowego po przygotowanie produktu inwestycyjnego, przeprowadzając  ponadprzeciętne transakcje, zawsze z korzyścią dla klienta inwestycyjnego.

Niech nie zmyli Was młody wiek, niepowtarzalny talent kucharski i wysokie obcasy. Kasia to, naszym skromnym zdaniem, najlepszy Manager Projektów Inwestycyjnych w regionie. Każdego dnia nadzoruje i koordynuje prace na firmowych inwestycjach, a w przerwach znajduje czas, by je sprzedawać.

Osoba z ogromną wiedzą na temat nieruchomości popartą wiedzą teoretyczną i wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w to, co robi w życiu zawodowym, sprawia, że chce się jej zaufać w 100%. I prawidłowo!

Szukasz inwestycji? Skontaktuj się z Kasią!

WSPÓŁPRACUJ
Z NAJLEPSZYMI

KATARZYNA FIJAŁKOWSKA-ANUSIAK

MANAGER PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI