Katarzyna Fijałkowska-Anusiak

Zaufaj osobie, dzięki której masz zapewniony wysoki zysk z nieruchomości i bezpieczeństwo transakcji.

Czym zajmuje się Katarzyna?

Katarzyna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.

Nadzoruje inwestycje

Generuję zyski

7 lat temu dokładnie zaplanowała swoją biznesową karierę w nieruchomościach,  zaczynając od studiów ze specjalizacją Inwestycje i Nieruchomości, poprzez uzyskanie licencji zawodowej, aż po praktyczne zdobywanie umiejętności branżowych w Inside Park. Przez ten czas zyskała duże doświadczenie, dzięki czemu prowadzi inwestycje od procesu remontowego po przygotowanie produktu inwestycyjnego, przeprowadzając  ponadprzeciętne transakcje, zawsze z korzyścią dla klienta inwestycyjnego.

Niech nie zmyli Was młody wiek, niepowtarzalny talent kucharski i wysokie obcasy. Kasia to, naszym skromnym zdaniem, najlepszy Manager Projektów Inwestycyjnych w regionie. Każdego dnia nadzoruje i koordynuje prace na firmowych inwestycjach, a w przerwach znajduje czas, by je sprzedawać.

Osoba z ogromną wiedzą na temat nieruchomości popartą wiedzą teoretyczną i wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w to, co robi w życiu zawodowym, sprawia, że chce się jej zaufać w 100%. I prawidłowo!

Szukasz inwestycji? Skontaktuj się z Kasią!

WSPÓŁPRACUJ
Z NAJLEPSZYMI

KATARZYNA FIJAŁKOWSKA-ANUSIAK

MANAGER PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI

JOANNA WOJCIECHOWSKA

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym.
WIĘCEJ INFORMACJI