fbpx

Joanna Wojciechowska

Zaufaj osobie, dzięki której zaczniesz zarabiać na nieruchomościach już od dnia aktu notarialnego.

Czym zajmuje się Joanna?

Joanna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głównie w zakresie sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych i remontów w kamienicach.

Sprzedaje w okazyjnych cenach

Współpracuje z Inwestorami

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży Nieruchomości i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym. DOSŁOWNIE KAŻDYM! Networking to jej drugie imię, co sprawia, że do Asi po prostu chce się wracać i robić z nią kolejny deal.
Mąż Asi, zapytany o jej 3 główne cechy, powiedział: Konsekwencja, asertywność i pedantyzm. Dowodem tego są dziesiątki udanych transakcji oraz fakt, że Asia z odpowiednią zawziętością mobilizuje Zespół Inside Park do sprzątania po sobie w kuchni.

#3 Prasówka Wojciechowskiej

#4 Prasówka Wojciechowskiej

#1 Prasówka Wojciechowskiej

#2 Prasówka Wojciechowskiej

Sprzedaż to jej drugie imię. Dlaczego drugie? Odpowiedź jest prosta- Pierwsze to Perełka! Jedyna taka osoba, która sprzedaje nieruchomości, na których klienci zarabiają już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Szukasz nieruchomości? Skontaktuj się z Asią!

WSPÓŁPRACUJ
Z NAJLEPSZYMI

KATARZYNA FIJAŁKOWSKA-ANUSIAK

MANAGER PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

BIO

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji nieruchomościowych – głownie w zakresie nadzorowania remontów w kamienicach i sprzedaży gotowych produktów inwestycyjnych.
WIĘCEJ INFORMACJI

TOMASZ LASKOWSKI

CEO

BIO

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.
Prezes firmy Inside Park S.A.
WIĘCEJ INFORMACJI

JOANNA WOJCIECHOWSKA

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

BIO

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym.
WIĘCEJ INFORMACJI