INSIDE PARK

Inside Park SA z certyfikatem przynależności do BCC

Business Centre Club ma zaszczyt uroczyście poświadczyć, że Tomasz Laskowski, spełniwszy etyczne i formalne wymagania, uzyskał członkostwo Business Centre Club wraz z przysługującymi z tego tytułu prawami, przywilejami i obowiązkami.

Taka treść widnieje na certyfikacie, który prezes Inside Park SA otrzymał podczas uroczystego przyjęcia firmy do BCC. W gali uczestniczyli dr Grażyna Majcher-Magdziak, członkini Loży Założycieli oraz Rady Organizatorów BCC, dr Jacek Goliszewski – prezes BCC, dr Łukasz Bernatowicz – prezes ZP BCC oraz Maciej Owczarek – wiceprezes BCC, dyrektor generalny, którzy nie tylko wręczyli nowym członkom Klubu certyfikaty członkowskie, ale również zapoznali ich z organizacją, strukturą, misją i bieżącą działalnością BCC.

Podczas obierania certyfikatów przedsiębiorcy mieli okazję zabrać głos i przedstawić swoją firmę. – Inside Park SA zajmuje się rewitalizacją kamienic i budową parków handlowych. W czasach galopującej inflacji oferujemy bezpieczne inwestycje w nieruchomości, dzięki którym kapitał naszych inwestorów nie traci na wartości, lecz jest pomnażany – mówił Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku. – Przynależność do BCC traktuję jako wyróżnienie, ale też i zobowiązanie do jeszcze bardziej odpowiedzialnej pracy.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń