INSIDE PARK

Inside Park SA rozpoczyna inwestycję na toruńskim osiedlu Mokre 

Spółka z grupy Inside Parku kupiła działkę przy ul. Kościuszki w Toruniu. Deweloper planuje wybudować tam lokale pod najem długo- i krótkoterminowy. Dokumenty, które trafiły do sądu w związku z tą inwestycją, ważą ponad 48 kg.

Inside Park SA to toruński deweloper na rynku wtórnym, rewitalizujący kamienice. Spółka jest w przededniu debiutu na giełdzie. W ostatnim czasie inwestor kupił działkę o powierzchni 575 metrów kwadratowych przy ul. Kościuszki w Toruniu. Deweloper planuje wybudować na niej trzykondygnacyjny budynek z lokalami pod wynajem krótko- i długoterminowy. Na działce mają powstać również miejsca parkingowe oraz teren zielony z miejscem do rekreacji.

Wystąpiliśmy z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy oraz ustanowienie służebności drogi koniecznejmówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Park SA. – Dokumentacja, którą złożyliśmy do sądu w tej sprawie waży, bagatela, dokładnie 48,18 kg.

Inside Park SA rewitalizuje kamienice i sukcesywnie rozwija drugą gałąź biznesu – komercjalizowanie gruntów pod parki handlowe. Spółka prowadzi zaawansowane rozmowy z najemcami przyszłego parku handlowego w Nowym Mieście Lubawskim i ma już potwierdzone powierzchnie najmu z kilkoma sieciowymi najemcami. Dodatkowo, spółki z grupy Inside Parku negocjują najem powierzchni w przyszłym retail parku w Nowym Ciechocinku. Negocjacje te mają się zakończyć do połowy 2024 roku.

Inside Park SA kontynuuje również inwestycje kamieniczne. Spółka ma obecnie w analizie ponad 150 budynków powstałych przed 1945 rokiem. W pierwszym kwartale br. prowadzone były rozmowy dotyczące zakupu czterech kamienic w Toruniu oraz dwóch kamienic poza tym miastem. Rozmowy są daleko zaawansowane. W przypadku jednego z budynków podpisano już umowę przedwstępną zakupu.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń