INSIDE PARK

Inside Park SA członkiem Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu

Wiarygodność i solidność spółki są potwierdzone przynależnością do prestiżowego grona przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie Przemysłowo – Handlowej w Toruniu.

Dzięki członkostwu będziemy w centrum biznesowych wydarzeń Torunia. Przynależność do Izby umacnia wiarygodność Inside Parku, podkreśla rzetelność i solidność spółki.

Członkostwo w Izbie to także zobowiązania, w których chcemy uczestniczyć. – Mamy duże doświadczenie w zakresie inwestowania w nieruchomości, rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz w edukowaniu w tych tematach. Chętnie podzielimy się wiedzą. Mamy też szerokie grono partnerów branżowych z całej Polski, których znawstwo i kompetencje mogą być przydatne toruńskim firmom – mówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.

Zobacz wpis o Inside Park SA na stronie internetowej Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu

IPH jest zrzeszeniem przedsiębiorców, które powstało w 1989 r. na mocy ustawy o izbach gospodarczych. Izba nie działa dla osiągnięcia zysku, a przychody przeznacza na realizację działań statutowych. W praktyce pomaga przedsiębiorcom z regionu w budowaniu firm przynoszących zyski. Doradza w wielu dziedzinach, łączy ludzi i biznesy.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń