INSIDE PARK

BCC przyjął Inside Park do swojego grona

Bardzo liczę na Pana bogate doświadczenie oraz przyszłe poparcie naszych starań oddziaływania na kluczowe elementy życia gospodarczego Polski i Europy – napisał Maciej Owczarek, wiceprezes BCC, w liście gratulacyjnym do prezesa Inside Parku.

W lipcu br. Inside Park SA rozpoczął starania o przyjęcie do elitarnego grona Business Centre Club. Spełniliśmy kryteria przyjęcia i otrzymaliśmy stosowne rekomendacje od władz Loży Toruńskiej i Bydgoskiej BCC. Na tej podstawie zarząd BCC zdecydował o przyjęciu Inside Parku do klubu.

– To dla nas duże wyróżnienie, istotne zwłaszcza w kontekście naszego przyszłego debiutu na giełdzie – mówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.  Członkostwo w BCC daje naszym akcjonariuszom i inwestorom pewność, że jesteśmy firmą rzetelną i wiarygodną.

Business Centre Club istnieje od 1991 r. To prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, przychody firm to ponad 200 miliardów złotych, a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. Do tego wyjątkowego klubu biznesu należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń