INSIDE PARK

Artyści na listopadowym spotkaniu Mieszkanicznika

Homestagerka Martyna Szczawińska, artyści malarze Tomasz Cebo i Edgar J. Pill oraz ekspert w zakresie zrównoważonego rozwoju Piotr Wielgus będą gośćmi listopadowego spotkania organizowanego przez toruński oddział Mieszkanicznika. Podczas spotkania odbędzie się wystawa prac E. Pilla i T. Cebo.

Mieszkanicznik to ogólnopolska organizacja wspierająca wynajmujących w prowadzeniu bezpiecznego i etycznego najmu nieruchomości. Stowarzyszenie liczy 22 oddziały, których liderzy organizują co miesiąc branżowe, otwarte spotkania edukacyjne. W Toruniu w listopadzie mieszkanicznicy porozmawiają o estetyce i ekologii w nieruchomościach.

We wtorek 14 listopada o godz. 18.00 w restauracji Bułka przy ul. Chełmińskiej 9 rozpocznie się debata pt. „Estetyka i ekologia w nieruchomościach. Sprzedawaj pragnienia, doznania i emocje, a nie puste metry kwadratowe”. Udział w niej wezmą: homestagerka Martyna Szczawińska, artyści malarze Tomasz Cebo i Edgar J. Pill oraz Piotr Wielgus, ekspert w zakresie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Debatę poprowadzi Tomasz Laskowski, lider toruńskiego oddziału Mieszkanicznika, prezes firmy Inside Park SA.

Prelegenci porozmawiają o tym, jak estetyka i sztuka zmieniają przestrzeń oraz jak kształtują naszą osobowość. Opowiedzą też, jak sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości przez artystów oddziałują na innych i jak zmieniają na przykład ich pracę. Prelegenci spróbują też „rozłożyć na czynniki pierwsze” nowatorskie metody sprzedaży nieruchomości, związane z emocjami i pragnieniem tworzenia piękna.

Debacie towarzyszyć będzie wystawa wybranych prac Edgara J. Pilla i Tomasza Cebo.

Na wydarzenie zapisywać się można poprzez stronę stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Martyna Szczawińska to homestagerka, czyli osoba zajmująca się profesjonalnym wyposażaniem wnętrz. P. Szczawińska prowadzi warsztaty z homestagingu, jest autorką licznych branżowych artykułów na ten temat oraz inwestorką na rynku nieruchomości. Dwukrotnie zdobyła tytuł homestagera roku w konkursie Mieszkanicznika -w latach 2020 i 2022. 

Tomasz Cebo — artysta malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jego prace nawiązują do nowego ekspresjonizmu, malarstwa figuratywnego oraz ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Tworzy jednak własny, oryginalny styl. Porusza się również w obszarach audio instalacji i performance. Miesiąc temu premierę miał singiel „On ojciec, on syn” nagrany wspólnie z synem Leonem, traktujący o nie zawsze prostych relacjach na linii rodzic – dziecko.

Edgar J. Pill — artysta malarz, absolwent konserwacji malarstwa i rzeźby polichromowanej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Jako konserwator współpracuje przy realizacji prac w obiektach o pierwszorzędnej wadze dla polskiej kultury, a potrzebę artystycznej ekspresji realizuje w malarstwie abstrakcyjnym. Są w jego obrazach witalna moc oraz afirmacja życia w całej jego złożoności i tajemnicy.

Piotr Wielgus — ekspert w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Doradza samorządom w strategicznym planowaniu rozwoju i przedsiębiorcom w budowaniu strategii CSR/ESG. Założyciel Fundacji Pracownia Zrównoważonego Rozwoju.

INSIDE PARK

Sprawdź inne wpisy

INSIDE PARK

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Inside Park
Prosta 12-14/1,
87-100 Toruń

Inside Park
Prosta 12-14/1, 87-100 Toruń